Piroskaliget Idősek Otthona
Felvételt hirdet ápoló, gondozó munkakörbe / részmunkaidő is lehetséges /

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, munkabeosztás szerinti, kétműszakos /nappalos, éjszakás /, határozatlan idejű szerződéssel. A munkavégzés helye: 1106 Budapest X. Jászberényi u. 24-36

A munkakörhöz tartozó lényeges feladatok:
Az intézménybe költözők részére szükségleteiknek megfelelő ápolási és gondozási feladatok ellátása, Aktív részvétel az intézmény működésének biztosításában a Szakmai Programnak megfelelően, Az ellátottak és az intézmény mindennapi életének figyelemmel kísérése és abban segítő közreműködés, A mindenkori érvényben lévő jogszabályok szerinti gondozási dokumentáció naprakész vezetése

Illetmény és juttatások: · megegyezés szerinti kiemelt bérezés, · étkezési hozzájárulás, · útiköltség térítés, ·

Elvárások:

  • szociális ápoló gondozó. OKJ ápoló, vagy olyan képesítés nélküli személy aki vállalja a képesítési követelmények szerinti képesítés megszerzését.
  • elkötelezettség idős emberek segítése, gondozása iránt ó kommunikációs készség,
  • segítő szemlélet,
  • kiváló problémamegoldó képesség,
  • nagyfokú rugalmasság,
  • pontosság, precizitás, megbízhatóság,

Jelentkezés: elektronikus úton, szakmai önéletrajz küldésével az alábbi e-mail címen: piroskaliget@gmail.com telefonon: 06 - 70-7714884
A munkakör betöltésének időpontja: A jelentkezések elbírálását követően azonnal

Balogh Márta Veronika intézményvezető